Belka
Czwartek, 4 Marca 2021   imieniny: Lucja, Kazimierz, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Ćwiczenia w domu: recepta na lepsze samopoczucie

Ćwiczenia w domu: recepta na lepsze samopoczucie

Data dodania: 2020-04-26
Nie ma co zaprzeczać, panująca pandemia wystawia na próbę nasze dotychczasowe nawyki, a spędzanie całych dni w czterech ścianach nie sprzyja utrzymaniu czy wyrobieniu kondycji, nie mówiąc już o smukłej sylwetce. Mniej ruchu i więcej jedzenia to jednak prosty przepis nie tylko na dodatkowe kilogramy czy centymetry w obwodzie, ale też gorsze samopoczucie. Jeśli brakuje Wam motywacji do ćwiczeń w domu, jest na to kilka – całkiem prostych – sposobów! więcej »
 
 

Zaproszenie dla przedsiębiorców do składania...

Data dodania: 2019-07-03
Wnioski mogą składać przedsiębiorcy, którzy min. : planują przygotowanie przedsiębiorstwa i jego oferty pod kątem eksportu, poszukują partnerów biznesowych w celu wprowadzenia ... więcej »
 
 

IKEA w Biłgoraju!

Data dodania: 2019-06-12
Już 24 czerwca IKEA odwiedzi Biłgoraj. W ramach akcji Przystanek Kuchnia w centrum miasta pojawi się specjalnie zaaranżowany niebieski kontener pełen kuchennych inspiracji. To idealne miejsce, dla osób które szukają funkcjonalnych rozwiązań i chcą poradzić się ekspertów. Mieszkańcy będą mogli bezpłatne spotkać się z projektantem, który dopasuje kuchnie IKEA do ich domu i przygotuje projekt. więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju z dniem 03...

Data dodania: 2019-04-03
Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju z dniem 03 kwietnia 2019 roku ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosz... więcej »
 
 

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju z dniem 26...

Data dodania: 2019-02-26
Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju z dniem 26 lutego 2019 roku ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie koszt&oa... więcej »
 
 

Zaproszenie na konferencję pn. "Krajowy Fundusz...

Data dodania: 2019-02-22
Starosta Biłgorajski i Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju zapraszają na Konferencję pn. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy - inwestycja w rozwój kadr” więcej »
 
 

Zaproszenie na "Europejskie Dni Pracodawców"

Data dodania: 2018-11-05
Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju zaprasza pracodawców w dniach od 05.11.2018 r. do 16.11.2018 r. na indywidualne konsultacje i spotkania w ramach „Europejskich Dni Pracodawców 2018” więcej »
 
Słodki Wawel Truck podbił serce mieszkańców Łukowej

Słodki Wawel Truck podbił serce mieszkańców...

Data dodania: 2018-08-16
Interaktywna ciężarówka pełna słodyczy, aplikacji i gier oraz mnóstwa innych atrakcji odwiedziła w sobotę i niedzielę Łukowę koło Biłgoraja. 11 i 12 sierpnia na terenie Kompleksu Sportowego przy szkole Podstawowej za sprawą Wawel Trucka nie brakowało atrakcji i odwiedzających. Każdy miał możliwość wejścia do wnętrza wyjątkowego pojazdu i odkrycia mobilnej strefy zabaw oraz słodkiego świata marki. więcej »
 
 

Grand OFF po raz kolejny w Biłgoraju

Data dodania: 2018-03-14
Od kilku lat mieszkańcy Biłgoraja mają szansę w swoim mieście zobaczyć najlepsze krótkometrażowe filmy świata. W tym roku prezentowan... więcej »
 
 

O ogrzewaniu, bezpieczeństwie i alkoholu

Data dodania: 2018-03-14
Kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, możliwości przyłączenia domów do sieci ciepłowniczej i ilości puntów z alkoholem na t... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 392
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat biłgorajski – powiat w południowo-wschodniej części województwa lubelskieg oz siedzibą w mieście Biłgoraj, położony na pograniczu Równiny Biłgorajskiej i Płaskowyżu Tarnogrodzkiego. Zajmując obszar 1678 km2 stanowi ok 7% powierzchni całego województwa. 

Na terenie powiatu znajdują się złoża gazu ziemnego i ropy naftowej. W powiecie biłgorajskim funkcjonują także znane na rynku ogólnopolskim gospodarczym firmy: BLACK RED WHITE, Ambra, POL-SKONE Sp. z o.o, Mewa S.A. czy Mostostal – Med.

W skład powiary wchodzą gminy: Turobin, Biszcza, Łukowa, Goraj, Frampol, Biłgoraj, Józefów, Księżpol, Potok Górny, Tarnogród, Obsza oraz Tereszpol.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola