Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VII Biłgorajski Ogólnopolski Zlot Pojazdów Zabytkowych 2017

 
Pierwszy dzień zlotowy "był dniem zarezerwowanym dla uczestników, którzy mogli się spotkać w swoim gronie i porozmawiać o swoich przygodach i doświadczeniach w renowacji zabytkowych pojazdów. Drugi dzień zlotu 18 czerwca był dniem otwartym dla wszystkich. W ciągu całego dnia organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla zlotowiczów oraz kibiców . Nie zapomnieli o najmłodszych dla których przewidzieli kącik zabaw obejmujący miedzy innymi pomalowanie farbami samochodu oraz zjeżdżalnie i inne atrakcje. Do dyspozycji zwiedzających był również Catering . Na zakończenie zlotu nastąpiła parada zabytków przez miasto na plac przed Ratuszem.

 


Telewizja Biłgoraj
 
Data pliku video: 2017-06-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat biłgorajski – powiat w południowo-wschodniej części województwa lubelskieg oz siedzibą w mieście Biłgoraj, położony na pograniczu Równiny Biłgorajskiej i Płaskowyżu Tarnogrodzkiego. Zajmując obszar 1678 km2 stanowi ok 7% powierzchni całego województwa. 

Na terenie powiatu znajdują się złoża gazu ziemnego i ropy naftowej. W powiecie biłgorajskim funkcjonują także znane na rynku ogólnopolskim gospodarczym firmy: BLACK RED WHITE, Ambra, POL-SKONE Sp. z o.o, Mewa S.A. czy Mostostal – Med.

W skład powiary wchodzą gminy: Turobin, Biszcza, Łukowa, Goraj, Frampol, Biłgoraj, Józefów, Księżpol, Potok Górny, Tarnogród, Obsza oraz Tereszpol.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola