Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spod Czworożka nad Biłgoraj paralotnią

 
Kwietniowa pogoda przyniosła nagłe ocieplenie i uspokojenie, co pozwoliło naszej ekipie na loty widokowe. Paralotniarstwo Zamość tym razem na biłgorajskim szlaku. Całkiem niedawno zaplanowana wycieczka okazała się atrakcyjna i udana. Nawet dla lądującego awaryjnie Arka, któremu miejscowy kolega udzielił natychmiastowej pomocy i nawet przyczynił się do pospawania pękniętego tłumika. Wielkie dzięki, Tomek, w imieniu Arka, który bezproblemowo przyleciał z powrotem na startowisko. Po prostu, coś niebywałego! Jak wspólnie orzekliśmy - Biłgoraj zaliczony! I pokazany. Do filmiku podłożyłem własną muzykę. Krzysztof Nowak i Paralotniarstwo Zamość.

 


OrchPRiTV
 
Data pliku video: 2016-04-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat biłgorajski – powiat w południowo-wschodniej części województwa lubelskieg oz siedzibą w mieście Biłgoraj, położony na pograniczu Równiny Biłgorajskiej i Płaskowyżu Tarnogrodzkiego. Zajmując obszar 1678 km2 stanowi ok 7% powierzchni całego województwa. 

Na terenie powiatu znajdują się złoża gazu ziemnego i ropy naftowej. W powiecie biłgorajskim funkcjonują także znane na rynku ogólnopolskim gospodarczym firmy: BLACK RED WHITE, Ambra, POL-SKONE Sp. z o.o, Mewa S.A. czy Mostostal – Med.

W skład powiary wchodzą gminy: Turobin, Biszcza, Łukowa, Goraj, Frampol, Biłgoraj, Józefów, Księżpol, Potok Górny, Tarnogród, Obsza oraz Tereszpol.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola